Hartland. Pieszo przez Amerykę

Okładka-Hartland

Ameryka to kraj, o którym śnią miliony. Kojarzy się z bogactwem, blichtrem i spełnieniem marzeń. Do Ameryki ciągną wszyscy, tak jakby tam miało się spełnić nawet to, co niemożliwe. A jak jest naprawdę?

Czy Ameryka to filmowy raj, czy tylko tak jest pokazywana na ekranach kin, aby schować to, co ma w sobie najprawdziwsze – dążenie do wolności. O tym jak bardzo inna jest Ameryka i Amerykanie od wizji reżyserów filmowych opowiada książka Wolfganga Buschera pt. „Hartland. Pieszo przez Amerykę”.

W książce autor opisuje swoją wędrówkę przez Stany Zjednoczone m.in. przez takie stany jak: Kansas, Teksas i Dakotę. Jego wędrówka jest bardzo interesująca ponieważ na swojej drodze napotyka ciekawych ludzi – prawdziwych Amerykanów, którzy nadal pielęgnują tradycje swoich przodków, zmagają się z biedą i ciągle walczą o upragnioną wolność. Na stronach książki Ameryka odsłania swoje nowe, bardzo ciekawe dla Europejczyków oblicze, które niejednego zaskoczy, a innym uświadomi, że fascynujący świat ze szklanych ekranów niekoniecznie musi być prawdziwy.

Kup książkę Hartland. Pieszo przez Amerykę za jedyne 29,50 zł.

Hartland. Pieszo przez Amerykę
Wolfgang Büscher
Wydawnictwo Czarne

Oprawa: miękka
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 272
Cena: 34,90 zł

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.