Nowy Kindle z podświetleniem LED

Podczas niedawnej konferencji Amazonu zaprezentowane zostały nowe modele urządzeń z rodziny Kindle. Jednym z nich jest Kindle z podświetleniem typu LED.

Czytnik można zamówić na stronie amazon.com w cenie 69 dolarów. Nie jest to duża kwota jak za jeden z najlepszych czytników, ale trzeba pamiętać o konieczności opłacenia przesyłki oraz o opłacie celnej.

Kindle z podświetleniem LED*

Czytnik jesz lżejszy niż poprzedni model i waży jedynie 170 gram. Urządzenie wyposażone jest w Wi-Fi, jednak opisywany model nie posiada głośników. Z informacji udostępnionych przez Amazon wynika, że strony w tym modelu wczytują się o 15% szybciej.

Nie można również zapominać, że Kindle umożliwia dostęp do ogromnej ilości książek, filmów i magazynów, które w bardzo zróżnicowanych cenach można pobrać z Amazonu. Często też trafiają się oferty, dzięki którym można otrzymać interesującą książkę bez żadnych opłat.

Jeżeli zainteresowała Was tematyka ebooków oraz czytników z rodziny Kindle, to więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie Ebooki, gdzie oprócz opisów sprzętu i porad dla użytkowników czytników publikowane są również recenzje ebooków.

* – podświetlenie Kindle’a działa tylko wtedy, gdy korzysta się z niego razem ze specjalnym etui, które wyposażone jest w latarkę.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.