Podręcznik WordPressa. Smashing Magazine

podrecznik-wordpressa

WordPress to jeden z najpopularniejszych CMSów, ale pomimo tego trudno jest znaleźć porządne źródło informacji na jego temat.

Chociaż związane z nim tematy są często poruszane na różnych blogach i forach, to nie zawsze można tam znaleźć wartościowe wypowiedzi.

Jeszcze gorzej jest z książkami, gdyż tych o tematyce WordPressa praktycznie nie było (nie licząc poradników zawierających jedynie najbardziej podstawowe kwestie, które na dobrą sprawę można opanować samodzielnie). Jakiś czas temu ukazała się jednak publikacja „Podręcznik WordPressa. Smashing Magazine”, dzięki której miłośnicy WordPressa mają możliwość poznania nowych tajników swojej ulubionej platformy, a osoby stawiające pierwsze kroki w pracy z tym CMSem mogą od razu uczyć się prawidłowego postępowania.

Książka zawiera liczne informacje związane z WordPressem, które pomogą czytelnikom w użytkowaniu tego CMSa, niezależnie od tego, czy chcą korzystać z niego wyłącznie do prowadzenia bloga czy też mają bardziej ambitne plany. Nie zabrakło w niej również rozdziału poświęconego SEO, które wciąż jest bardzo istotne.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.