James Bond – Adele

Lubisz koncerty muzyczne? W takim razie odwiedź stronę MuzyczneKoncerty i wygraj bilety na najlepsze wydarzenia muzyczne w Polsce.

Najnowszemu utworowi Adele, czyli piosence promującej film z Danielem Craigiem w roli Jamesa Bonda – “Skyfall”, udało się pokonać “Gangnam Style”.

Tym samym motyw muzyczny wspomnianego filmu z serii James Bond jest już na szycie listy przebojów iTunes (w Wielkiej Brytanii). Utwór Adele potrzebował jedynie 10 godzin, aby wyprzedzić znane i lubiane hity.

James Bond music

W najnowszej odsłonie filmów o Jamesie Bondzie tytułowego agenta po raz trzeci zagra Daniel Craig. Piosenkę Adele początkowo nazwano “Let The Sky Fall”, ale krótszy tytuł łatwiej zapada w pamięć.

Skyfall James Bond 2012

 

“Skyfall” – dwudziesty trzeci film o Bondzie – został wyreżyserowany przez Sama Mendesa (“American Beauty”). Piękną dziewczynę Bonda (Sévérinę) zagra Bérénice Marloh, a film ma być równie mroczny co poniższa piosenka.

Współautorem utworu jest Paul Epworth. Nie jest to jego pierwsza współpraca z Adele, gdyż już wcześniej napisali wspólnie przebój “Rolling In The Deep”, który znalazł się na popularnej płycie “21”.