Odważne zdjęcia Rihanny w Esquire

Lubisz koncerty muzyczne? W takim razie odwiedź stronę MuzyczneKoncerty i wygraj bilety na najlepsze wydarzenia muzyczne w Polsce.

Autorem zdjęcia jest Russell James

Przygotowana dla magazynu „Esquire” najnowsza sesja zdjęciowa Rihanny jest odważna do tego stopnia, że początkowo fani uważali opublikowane w sieci zdjęcia za udany fotomontaż.

Zdjęcia nie są jednak sfałszowane, przez co Rihannie na długo pozostanie teraz wizerunek artystki co najmniej kontrowersyjnej. Nie dość, że na zdjęciach jest naga – swoje kobiece atrybuty zasłania ręką – to dodatkowo piosenkarka jest… brudna.

Nie chodzi tu nawet o to, że ma nieczyste myśli, ale o jej wygląd. Czy taka sesja była potrzeba tej seksownej artystce? Prawdopodobnie nie. Jej płyty nawet bez takich zabiegów sprzedają się wyjątkowo dobrze. Jeżeli jednak mogła się dzięki temu spełnić artystycznie, to krytyka nie ma najmniejszego sensu. W końcu każdy może robić to, co mu się podoba.

Powyżej prezentujemy tylko okładkę numeru „Esquire” z Rihanną w roli głównej, jednak fani piosenkarki mogą znaleźć więcej zdjęć z tej sesji na oficjalnej stronie magazynu. Ich autorem jest fotograf James Russell. Posiadacze kont na Facebooku mogą odwiedzić również profil magazynu i zobaczyć dodatkowe, niepublikowane wcześniej zdjęcie.