Zapowiedź płyty Równonoc

Lubisz koncerty muzyczne? W takim razie odwiedź stronę MuzyczneKoncerty i wygraj bilety na najlepsze wydarzenia muzyczne w Polsce.

Jesienne przesilenie już było… A teraz nadchodzi rapowe przesilenie! Z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej hip-hopwej premiery roku.

„Równonoc”, bo o tym rapowym projekcie Donatana mowa, jest swoistym powrotem do korzeni naszego Państwa, przedstawieniem naszej mentalności oraz wartości jako narodu.

Teksty bazują na cechach ogólnych towarzyszących nam przez wieki. Wzbudzają pozytywne emocje i dumę, która stale towarzyszy nam – osobom wywodzącym się przecież z ludu Słowian.

Na płycie uraczeni zostaniemy przez wielu znakomitych wykonawców tego gatunku muzycznego – Pezet, Gural, Sokół, 3W, Sobota, Słoń, Tede i wielu, wielu innych, stojących z wymienionymi w jednym szeregu artystów.

Do tej pory na Youtube Donatan zaprezentował nam już cztery utwory wraz z teledyskami „Z dziada pradziada”, „Nie lubimy robić”, „Niespokojna dusza” i „Słowiańska krew”. Wszystkie zgarniają mnóstwo pozytywnych opinii i robią furorę wśród fanów jak i hiphopowych sceptyków. Pozostaje nam tylko czekać do 26 października, czyli do premiery sklepowej… lub zamówić płytę w systemie pre-orderowym, gdyż zostaną one wysłane już 24 października!

Sprostowanie: Oczywiście – jak zauważyło wielu Czytelników – Donatan nie jest członkiem Trzeciego Wymiaru i nie napisał tekstów do płyty “Równonoc”. W związku z tym chciałbym przeprosić samego producenta płyty jak i Czytelników za nierzetelność.