Regulamin konkursów

1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursach jest udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie i podanie poprawnego adresu e-mail.
2. Wzięcie udziału w konkursie wymaga zapisania się na cotygodniowy newsletter (szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie Newslettera).
3. W konkursach nie mogą brać udziału osoby współpracujące z portalem.
4. O wygranej informujemy drogą mailową i na stronie.
5. Jeżeli w opisie konkursu znajduje się informacja o odbiorze osobistym, to nagrodę należy odebrać we Wrocławiu.
6. W przypadku nagród przesyłanych pocztą zwycięzcy muszą przesłać swoje dane adresowe w ciągu 7 dni roboczych od daty ogłoszenia zwycięzców. Podane dane zostaną wykorzystane tylko do wysłania nagrody.
7. Przesyłki z nagrodami z konkursów są wysyłane Pocztą Polską wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej jako listy zwykłe (nie polecone). W przypadku zwrotu nagrody do redakcji przez pocztę, nie będzie ona ponownie wysyłana. Redakcja portalu PopKultura.info nie odpowiada za zaginięcia lub uszkodzenia przesyłek wynikające z winy Poczty Polskiej.
8. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez portal PopKultura.info zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ustaw nr 133 poz.883 w celach marketingowych. Użytkownikom przysługuje prawo wglądu do podanych przez nich danych osobowych i ich poprawienia.
9. Konkursy ogłaszane na portalu www.popkultura.info nigdy nie są grami losowymi w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.