Chcesz zmienić wystrój wnętrza? Postaw na obrazy na płótnie

obrazy-na-sciane

Puste ściany w mieszkaniu są jakby pozbawione życia? A samo wnętrze zaś jest nudne i… zimne? Jeśli chcesz, by przestrzeń stała się bardziej „Twoja” – wyjątkowa i nabrała charakteru, pomyśl o ciekawych dekoracjach, które ją wypełnią.

Możesz pomyśleć o przemalowaniu wszystkich pomieszczeń, o tynkach dekoracyjnych, czy innej formie remontu. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, a przy tym odmienić ściany w kreatywny sposób, dobrym pomysłem będą nowoczesne obrazy na płótnie.

Kiedyś, aby zamówić obraz, trzeba było znaleźć malarza, zapłacić mu krocie i czekać miesiącami, by powstała wymarzona panorama, portret, czy też martwa natura. Dziś jednak marzenie to można zrealizować znacznie prościej – wystarczy znaleźć firmę, która zajmuje się drukowaniem obrazów na płótnie – z gotowymi fotografiami lub o wybranym przez klienta nadruku. Jest ich sporo, a ich oferta jest bogata. Znajdziemy w niej między innymi obrazy pojedyncze – na planie kwadratu, czy też prostokąta. Są też coraz modniejsze tryptyki – jeden obraz rozbity na trzy elementy, które zawisnąć mogą na ścianie obok siebie, tworząc bardzo kreatywną dekorację.

Drukowane płócienne obrazy na ścianę sprawdzą się dobrze zarówno w pokojach dziennych, sypialniach, kuchni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience czy przedpokoju. Zarówno wymiary, jak i wzór podlegają pełnej personalizacji. By jednak mieć pewność, że obraz przez długi czas będzie zdobił przez cały okres użytkowania, poszukaj firmy, która stosuje wysokogatunkowe płótno podobne do malarskiego – jego chropowata tekstura sprawi, że farba wniknie głębiej i będzie mniej podatna na blaknięcie oraz dobrej jakości tusze – o intensywnych kolorach i dobrej przyczepności do podłoża.

Choć możesz skorzystać z gotowych propozycji – setek motywów, na obrazach na płótnie znaleźć się mogą także Twoje zdjęcia – takie, które przypominają o ważnych wydarzeniach w życiu czy też wywołują emocje. Wystarczy je przesłać w dobrej rozdzielczości, a wszystko jest możliwe. Ceny zaś nie są zbyt wygórowane. Najtańsze drukowane na płótnie obrazy kupisz już za ok. 50 zł, zaś koszt uzależniony jest przede wszystkim od wymiarów obrazu. To znaczniej mniej niż cena wyrafinowanego malowania i tynkowania. Efekt zaś będzie bardziej imponujący.