Clubbing we Wrocławiu – czyli gdzie zaszaleć we Wrocławiu

Clubbing we Wrocławiu – czyli gdzie zaszaleć we Wrocławiu

Po intensywnym świątecznie grudniu nadchodzi styczeń – pełen noworocznych wyzwań i obietnic co do założonych sobie celów. By przy wszystkich ambitnych planach pozostać w dobrym nastroju, warto dać sobie chwilę luzu i pozwolić na imprezowy, klubowy weekend.

Wiemy gdzie zaszaleć we Wrocławiu, by rok zaczął się wyjątkowo gorąco: oto najbliższe imprezy we Wrocławiu.

Lineup marzeń

Już 5 stycznia przez wrocławski klub Transformator przejdą prawdziwe muzyczne prądy. Stara, fabryczna przestrzeń na Tęczowej 57 będzie świadkiem niecodziennego wydarzenia: DINAMITE / Planet Rhythm VISCERALE / Another Name LÉA OCCHI. Wyjątkowa impreza pozwoli na kilka godzin przenieść się do zupełnie innego muzycznego świata dzięki artystom, którzy zagoszczą tego dnia we wrocławskim klubie. Niemiecka artystka Viscerale, która od kilku lat z powodzeniem uwodzi zza konsolety w berlińskich klubach. Jej muzyka to połączenie melodyjnych, ale i ciężkich i industrialnych rytmów techno z inspiracjami z lat 90. Z Berlinem związana jest także kolejna artystka, Dinamite. Dj-ka od ponad 10 lat czaruje mocną i hipnotyzującą elektroniką.

Kolejna dj-ka, która pojawi się w Transformatorze to Léa Occhi, urodzona we Francji, ale również stacjonująca w Niemczech. Doskonale odnalazła się w Berlinie, w którym czaruje swoimi dźwiękami i skłania ludzi do tańca. Jej muzyka to połączenie głębokich, basowych brzmień z rytmicznym techno.

Muzyczna gratka w Transformatorze to także czas na wykazanie się przez polskich DJ-ów. Będzie można spotkać tam m.in. polską artystkę Alicję Aksamit, występującą nie tylko w Polsce, ale także w Berlinie. To również okazja, by spotkać NÅT – młodą dj’kę pochodzącą z Wrocławia. Nieobce jej są nowoczesne, techno brzmienia, ale i melodyjne akcenty połączone z mocniejszymi wstawkami. Scena klubowa Transformatora chętnie przyjmie także Kasię Gościńską, która z zapałem łączy dźwięki elektroniki z techno brzmieniem. Szykuje się potężna dawka emocji.

clubbing-wroclaw

4×4 w Transformatorze

Dosłownie kilka dni później ponownie warto przenieść się do wrocławskiego Transformatora, w którym odbędzie się ciekawe wydarzenie dla fanów muzyki klubowej. W piątek 10 stycznia na Tęczowej 57 będzie miało miejsce 4×4, czyli wizyta Czterech Jeźdźców Techno apokalipsy. To niezapomniana podróż do świata muzyki klubowej, w którym zagoszczą także goście specjalni. 4×4 to zatem NÅT, Drador, Davey oraz Wix Collina, którzy z okazji swoich urodzin zabiorą słuchaczy w cztery strony świata. Za centrum muzycznej wycieczki obiorą Transformator, promieniujący ogromną energią na cały Wrocław. To niesamowita okazja, by na dłuższą chwilę przenieść się do hipnotyzującego świata techno i elektroniki połączonej ze wszelkimi muzycznymi eksperymentami, których podejmą się artyści na wrocławskiej scenie. To prawdziwa klubowa uczta, której wprost nie można przegapić.

Warto więc zanotować dwie daty – 5 i 10 stycznia. Każdy miłośnik klubowych brzmień znajdzie wówczas coś dla siebie.