Części do drukarek Zebra

Części do drukarek Zebra

Części, które można kupić w bardzo przystępnych cenach i dzięki nim naprawić drukarki Zebra to jedna z największych zalet związanych z użytkowaniem drukarek tego producenta.

  1. Naprawa drukarek termicznych
  2. Wymiana podzespołów w drukarce Zebra

Dzięki temu w większości przypadków koszty naprawy można ograniczyć do minimum, a dodatkowo uniknąć wydatków związanych z zakupem nowej drukarki do etykiet.

Naprawa drukarek termicznych

Amerykański producent Zebra dostarcza klientom najwyższej jakości drukarki termiczne oraz drukarki termotransferowe, które są chętnie wybierane przez firmy mające do wykonania wydruk na etykietach. Oczywiście, możliwości drukarek są dużo większe i bez problemu można za ich pomocą stworzyć nadruki na foliach, metkach lub opaskach na rękę. Nasz serwis Zebra oferuje nie tylko usługi serwisowe, ale również dostęp do części zamiennych dla drukarek marki Zebra.

Wymiana podzespołów w drukarce Zebra

Chociaż drukarki etykiet do prawidłowego działania wymagają przede wszystkim takich podzespołów jak płyta główna, czujnik domknięcia obudowy drukarki czy silnik krokowy, to bogata oferta części zamiennych obejmuje również odklejaki do etykiet, głowice, taśmy transmisyjne Zebra, grzybki do kalek, wałki gumowe, układy zasilania, obudowy oraz wiele innych elementów. Na szczęście klienci nie muszą samodzielnie zastanawiać się, które części powinni zakupić, gdyż pracownicy serwisu potrafią szybko skontrolować stan drukarki i przygotować ofertę naprawy, która będzie uwzględniała koszt niezbędnych części.

Informacje o wszystkich częściach, które są aktualnie dostępne na stanie serwisu drukarek marki Zebra można uzyskać od pracowników. Na szczęście, niezależnie od stanów magazynowych, klienci mają gwarancję najszybszych terminów napraw, gdyż potrzebne podzespoły mogą być sprowadzone w ciągu jednego lub dwóch dni. Podobnie wygląda to w przypadku zakupu drukarek, których aktualnie nie ma na stanie. Firma gwarantuje więc wszystkim klientom błyskawiczne terminy dostaw i to niezależnie od ilości zamawianego towaru.