Ekrany dotykowe – czyli jak zainteresować klienta na targach?

ekrany-dotykowe

Niezależnie od branży jakiej poświęcone są targi, na których chce się zaprezentować wielu różnych wystawców, ze względu na ogromną konkurencję mogą pojawić się duże problemy ze zdobyciem uwagi potencjalnych klientów.

Nic więc dziwnego, że wystawcy uczestniczący w takich targach szukają rozmaitych, nierzadko bardzo wymyślnych metod promocji, które ułatwiłyby im pozyskanie uwagi odwiedzających. Często jednak takie działania wiążą się z dużymi kosztami, na które nie każdy wystawca może sobie pozwolić. Jednocześnie nie warto całkowicie rezygnować z przeznaczenia przynajmniej niewielkiej kwoty na marketing i promocje, bo podczas targów może ona przełożyć się nie tylko na zdobycie nowych klientów, ale również dostawców oraz innych przydatnych osób i firm. Ciekawym rozwiązaniem dla firm, które chciałyby wzbudzić zainteresowanie na targach są ekrany dotykowe, na których można wyświetlać praktycznie dowolne treści – od gier, przez aplikacje, a na rozbudowanych prezentacjach skończywszy. Nie dość, że prezentowane w ten sposób nagrania mogą być interesujące dla odbiorców, to dodatkowo interaktywność takich ekranów sprawia, że ludzie chętnie się przy nich zatrzymują, aby sprawdzić, co tak naprawdę oferuje dany wystawca.

Wynajem ekranów dotykowych

Niewątpliwą korzyścią, którą doceni każda firma jest to, że ekrany można bez żadnego problemu wynająć i odpada wówczas konieczność zakupu tych kosztownych urządzeń. Cena za wynajem monitorów dotykowych zależy m.in. od tego, jak duży ekran chce się wypożyczyć oraz na ile dób się go potrzebuje. Im dłuższy okres czasu, tym lepszą cenę można uzyskać. Wspomniane targi i różnego rodzaju eventy to oczywiście zaledwie jeden z wielu przykładów, gdzie ekrany dotykowe znajdują zastosowanie. Jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę wyobraźnia klientów zainteresowanych tego typu ofertą.