Internetowy ranking escape room

internetowy-ranking-escape-room

O tym, że escape roomy nieustannie zdobywają nowych miłośników najlepiej świadczy ilość pokojów, jaka pojawia się z każdym rokiem w polskich miastach.

Dzięki temu każdy może wybrać taki pokój zagadek, jaki jest dla niego najlepszy pod względem poziomu trudności, tematyki, gatunku oraz ilości osób, dla których przewidziana jest zabawa. Warto jednak pamiętać, że nie każdy pokój jest tak samo dobrze przygotowany, a ponieważ koszt takiej zabawy nie należy do najniższych (wizyta w escape roomie kosztuje średnio około 100 złotych), warto przed zarezerwowaniem pokoju sprawdzić opinie na jego temat.

Najprościej jest popytać znajomych, którzy są miłośnikami escape roomów, ale jeżeli nie mamy kontaktu z takimi osobami to można zerknąć na ranking escape room dostępny w internecie. Jest to strona zawierająca opisy i opinie pokojów zagadek z całej Polski. Oprócz tego można sprawdzić kategorię wybranego pokoju oraz cenę wizyty.

Każdy odwiedzający takie pokoje może również opublikować na stronie swoją recenzję, aby zachęcić lub ostrzec innych przed danym pokojem.