Jak tanio odmienić wystrój mieszkania?

fototapety-pixers

Przemalowanie pokoju, przestawienie mebli i dokupienie różnych dodatków to sprawdzony sposób na odmienienie wystroju wnętrza, ale prędzej czy później okazuje się, że ponownie wkrada się nuda i monotonia spowodowana niezmiennym wyglądem i pustką panującą na ścianach.

Jednym z wyjść w takiej sytuacji może być zawieszenie rożnego rodzaju ozdób oraz użytecznych dodatków, jak chociażby zegara, kwiatka czy też dodatkowego wieszaka, ale jeżeli nie jest to potrzebne, to nie warto na siłę “zagracać” pustych ścian, tylko pomyśleć o innym rozwiązaniu. Świetnym wyborem może być nowoczesna fototapeta, która może zostać dobrana zgodnie z gustami domowników i wprowadzić ciekawe urozmaicenie do monotonności pustych ścian. Fototapety dostępne są z tyloma różnymi wzorami, że bez trudu uda się dopasować je do wystroju sypialni, łazienki, zakładu pracy czy też innych pomieszczeń. Jeżeli zaś chodzi o temat fototapety Pixers, to jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia osoby decydującej się na taką ozdobę. Dostępne są na przykład fototapety z motywami architektonicznymi, nawiązującymi do pór roku, kosmosu, krajobrazów lub nawet bardziej pikantne i erotyczne motywy, które z pewnością podniosą temperaturę w sypialni.

Jak urządzić pokój dziecka?

Takie rozwiązanie idealne jest również do tego, aby ozdobić ściany w pokoju dziecięcym. Wystarczy wybrać fototapetę z motywami z ulubionych bajek mieszkającej w domu pociechy, a na pewno jeszcze bardziej polubi ono wystrój swojego pokoju. Zamiast więc wydawać pieniądze na kosztowne lub czasochłonne remonty, warto wypróbować proste, ale zarazem efektowne rozwiązania, jakim są niedrogie i łatwe do położenia fototapety.