Jak zacząć trening metodą marszobiegu Gallowaya?

Czy można zrobić coś korzystnego dla zdrowia, co jednocześnie będzie przyjemne? Jeżeli skorzystamy z metody marszobiegu Gallowaya, to tak.

Serwis dobiegu.pl przygotował specjalną aplikację, dzięki której można łatwo propagować metodę Gallowaya oraz samo bieganie. Tak się bowiem składa, że bieganie w pojedynkę nie jest ciekawe, a niektórzy mają problemy ze znalezieniem osób o podobnych zainteresowaniach.

Aplikacja dla biegaczy

Aplikacja, która dostępna jest na stronie http://www.facebook.com/dobieguPL/app_194497270669928 pozwala w prosty sposób wygenerować plan treningowy na dowolny dystans oraz znaleźć znajomych do biegania. Jeżeli więc do tej pory szukaliśmy jakichś wymówek, aby tylko nie zacząć biegać, to teraz możemy w końcu zrobić pierwszy krok w kierunku wyrobienia sobie nawyków sportowców, utrzymania dobrej figury oraz prowadzeniu zdrowego stylu życia.

Dla kogo jest to rozwiązanie?

Metoda Gallowaya doskonale sprawdzi się w przypadku nowicjuszy, gdyż w krótkim czasie będą oni mogli zaobserwować pierwsze efekty i jednocześnie nie zniechęcą się do biegania.