Karty prepaid na konsole – doskonały prezent dla gracza!

karty-prepaid

Zależy ci na tym, aby podarować graczowi jakiś udany prezent? Wybór jest ogromny – od sprzętu i akcesoriów komputerowych, poprzez gry, a skończywszy na różnych gadżetach z nimi związanych.

Gdy jednak nie wiesz, co wybrać, podaruj doładowanie na konsolę. Gdzie można je kupić?

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować, ma konsolę, na przykład PlayStation albo Xbox, może kupować gry z oficjalnych sklepów tych firm. Do tego celu można wykorzystać kartę płatniczą, ale można też płacić środkami zgromadzonymi w wirtualnym portfelu. Takie środki można przeznaczyć między innymi na zakupienie pełnych wersji gier, dodatków do gier oraz wielu innych materiałów.

Niektórzy gracze korzystają tylko z doładowań swojego portfela, ponieważ nie trzeba wtedy posiadać karty płatniczej albo kredytowej. Doładowanie można zakupić w zwykłych sklepach – z elektroniką, grami, a nawet w hipermarketach czy w salonikach prasowych. Także można zakupić je w serwisach on-line, w których można płacić przelewami.

Jeśli myślisz o podarowaniu graczowi jakiegoś udanego upominku, karty prepaid PSN albo na Xbox będą dobrym rozwiązaniem. Można zakupić je zasadniczo w dwóch wariantach – karty pozwalają na doładowanie konta i kupowanie gier, ale także można wykupić specjalne subskrypcje pozwalające na granie w trybie wieloosobowym on-line – w przypadku konsoli PlayStation mówimy o PlayStation Plus, natomiast dla Xbox to Xbox Live Gold.

Kartę prepaid, jak już wspomnieliśmy, możemy zakupić w sklepach stacjonarnych albo możemy zamówić ją on-line. W tym drugim przypadku znajdziemy ją głównie w sklepach z grami, elektroniką, a także w serwisach zajmujących się doładowaniami – w tych ostatnich często możemy też kupić je w promocyjnych cenach. Po opłaceniu takiego zamówienia otrzymujemy kod do wprowadzenia na stronie konsoli – możemy podarować go w formie elektronicznej, wysyłając e-mail do osoby obdarowanej, ale także możemy go wydrukować i wsadzić do koperty.

Zatem jeśli poszukujesz dobrego upominku dla gracza, pomyśl o doładowaniu jego konta do gry na konsoli – oczywiście, sprawdź wcześniej, jakiej konsoli używa, aby nie kupić doładowania nie na to urządzenie.