Najlepsze gry z Pokemonami – sprawdź!

Najlepsze gry z Pokemonami - sprawdź!

Pokemony praktycznie od samego początku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży i chociaż od premiery pierwszej gry z tymi stworkami minęło ponad 20 lat, to wciąż zachwycają kolejne pokolenia.

Z czasem do stale rozwijanej serii gier opracowanych na konsole Game Boy doszło anime (animowana bajka), komiksy, figurki i wiele innych gadżetów, co pozwoliło wszystkim zainteresowanym w pełni zanurzyć się w kolorowym świecie Pokemonów. O ile jednak nie każdy gracz posiada przenośną konsolę firmy Nintendo, to w dzisiejszych czasach niemalże każdy może skorzystać z gier o Pokemonach, które dostępne są na tradycyjne komputery. Zestawienie najlepszych z nich doskonale pokazuje, że niezależnie od platformy, gry z Pokemonami zawsze są wciągającymi produkcjami, które dają wiele radości i frajdy.

Darmowe gry z Pokemonami

Warto również wspomnieć o tym, że gry z Pokemonami na komputery są dostępne za darmo. Tym samym rodzice mogą pozwolić dziecku na granie na domowym komputerze bez potrzeby inwestowania w kosztowne konsole i gry. Jedną z ciekawszych propozycji dla fanów kieszonkowych potworów jest gra Pokemon Planet, która pozwala zbierać Pokemony oraz poznawać ich różnorodny świat. Dużą zaletą tego tytułu jest możliwość wspólnego grania z innymi internautami.

Świetna karcianka ze świata Pokemonów

Dla nieco starszych graczy, którzy potrafią docenić uroki karcianek doskonałym wyborem będzie Pokemon TCG. Gra z pewnością spodoba się miłośnikom popularnego ostatnimi czasy Gwinta. Polega przede wszystkim na tworzeniu talii składającej się z silnych Pokemonów, która umożliwi wygranie pojedynków toczonych z różnymi przeciwnikami.

Gdzie szukać informacji o Poke-grach?

Powyższe zestawienie to zaledwie niewielki wycinek z bogatej listy gier o Pokemonach. Warto więc zapoznać się z pozostałymi tytułami, szczególnie że najciekawsze gry zostały dokładnie opisane. Informacje na ich temat można znaleźć w artykule https://swiatgiermmo.pl/polecane-gry-mmo/gry-mmo-z-pokemonami-5-najlepszych.html, który dostępny jest w języku polskim. Z ciekawych gier, które znalazły się na wspomnianej liście warto również wspomnieć o rozwijanym przez fanów PokeX Games.

Jak widać gier z kieszonkowymi potworami w roli głównej jest wiele i można wśród nich znaleźć zarówno tytuły dla najmłodszych graczy jak i starszych użytkowników. W każdym przypadku są gwarancją wielu godzin świetnej zabawy.