Nowa data Audioriver 2021. Dlaczego ten festiwal nie może Cię ominąć?

Nowa data Audioriver 2021. Dlaczego ten festiwal nie może Cię ominąć?

Festiwal Audioriver to największe święto muzyki elektronicznej w Polsce. Co roku do Płocka przybywają tysiące wielbicieli elektronicznych brzmień, by bawić się wspólnie na plaży i poczuć pozytywny vibe. Festiwal odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2021, ale organizatorzy przewidują też jeden dodatkowy dzień!

Festiwal Audioriver przeniesiono z 2020 na 2021 rok z powodu pandemii. Nowa data to 23-25 lipca 2021, miejsce pozostaje to samo – impreza odbędzie się oczywiście w Płocku. Kto zagra na Audioriver 2021? Pełen Line-up oraz bilety znajdziesz pod adresem https://muno.pl/audioriver/.

Audioriver – line-up pozostaje bez zmian

Organizatorzy obiecują, że postarają się, by wszyscy artyści, którzy mieli pojawić się na Audioriver 2020 pojawią się również na scenie w przyszłym roku. Poinformowano również o tym, iż bilety nie tracą ważności, więc nie musisz ich zwracać – dalej obowiązują w 2021 roku! Co więcej, niespodzianką ma być jeden dodatkowy dzień festiwalu. Na razie prowadzone są negocjacje – czy ma to być czwartek 22 lipca, czy niedziela tydzień po zakończeniu festiwalu. W każdym razie szykuje się superzabawa.

koncerty-muzyczne-listopad

Dlaczego Festiwal Audioriver organizowany jest w Płocku

Audioriver Festival grany jest w Płocku od 2006 roku. Przez to miasto przepływa Wisła, tworząc w tym miejscu jedno z najszerszych koryt. Zwykle jest to ostatni weekend lipca, gdy miasto wypełnia muzyka i pozytywna energia. Klimatyczna starówka i fantastyczne tereny zielone sprawiają, że warto odwiedzić to miejsce, zwłaszcza, że Audioriver to święto nie tylko dla odwiedzających Płock, ale także dla jego mieszkańców.

Podczas edycji 2019 w ramach imprezy funkcjonowało aż 8 scen, gdzie mogłeś posłuchać muzyki w ciągu dnia lub w nocy. Do tego liczne strefy rozrywkowe i gastronomiczne. Dodatkową atrakcją są dzienne Targi Muzyczne Audioriver, spotkania z artystami oraz darmowe występy dla mieszkańców i przyjezdnych do Płocka. Kto zagra na Audioriver 2021?

Line-up Audioriver 2021

Zapowiada się niezła uczta dla fanów elektronicznych brzmień. Warto już dziś kupić bilety, bo zainteresowanie jest ogromne. Nie dziwimy się, bo festiwal stał się już legendarny i przyciąga zarówno twórców, będących na scenie od 30 lat, jak i debiutantów, którzy zaliczyli pierwsze sukcesy na międzynarodowej scenie. Mówiąc o młodych i zdolnych, nie można zapomnieć o VTSS, które osiągnęły w ostatnim czasie ogromny sukces. Na Audioriver nie zabraknie również starych „zawodników”.

Zagrają między innymi Len Faki i Orbital, obecni na scenie od 20-30 lat! Pełna lista programu Audioriver Festival jeszcze nie jest zamknięta, a obecnie kształtuje się następująco – zagrają: Artbat, Bicep Live, Bryan Gee Ft. Mc Felon, Catz ‚N Dogz, Dr. Rubinstein, Fred V, Gorgon City, Joyhauser, Kas:St Live, Lane 8, Len Faki, Mathame, Orbital, Paula Temple B2b Snts, Spor, The High Contrast Band, Viper Diva (Shlømo & Hadone) Live, Vtss, Zardonic & Fickle6 Pres. Takeover, Zhu.

polecane-wydarzenia-muzyczne

Trzymamy kciuki, aby Audioriver 2021 odbył się w terminie i bez perypetii. Niech te 4 dni zabawy zrekompensują długie oczekiwania i dobra muzyka znów wybrzmi nad Wisłą!