Palladium – nadchodzące wydarzenia

Palladium – nadchodzące wydarzenia

Lokal Palladium jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w stolicy pod względem imprez artystycznych.

Palladium gościł na swojej scenie artystów biorących udział w największych wydarzeniach organizowanych w Polsce, takich jak: Warszawski Festiwal Filmowy, Jazz Jamboree czy Blues rock Jazz Warsaw Festiwal. Dodatkowo w lokalu nagrywano zdjęcia do najbardziej znanych produkcji telewizyjnych, a także filmowych, takich jak: „Bałtroczyk na żywo” czy „You Can Dance”. Palladium oferuje bogaty kalendarz wydarzeń kulturalnych i muzycznych.

Październik

W najbliższą sobotę, 27 października 2018 w lokalu odbędzie się koncert grupy Strachy Na Lachy. W 2003 roku zespół wydał debiutancką płytę „Strachy Na Lachy”. Dwa lata później ukazała się płyta „Piła Tango”, promowana wcześniej kawałkiem „Dzień Dobry, Kocham Cię”, który stał się jednym z najpopularniejszych utworów grupy. Artyści podczas koncertu zaprezentują największe przeboje powstałe podczas już kilkunastoletniej działalności muzycznej zespołu.

Listopad

W listopadzie w lokalu odbędzie się koncert grupy Lao Che, który promować będzie swój najnowszy album zatytułowany „Wiedza o społeczeństwie”. Zespół wystąpi na cenie Palladium już 09 listopada 2018. Z kolei 16 listopada 2018 w lokalu wystąpi Paweł Domagała – jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów obecnego pokolenia, a obecnie także muzyk. Kolejnym, listopadowym wydarzeniem będzie koncert Agi Zaryan – polskiej wokalistki jazz’owej. Wystąpi ona na scenie Palladium już 20 listopada 2018. Listopadowe wydarzenia zamknie koncert Sevdalizy. Irańską wokalistkę będzie można usłyszeć na scenie lokalu 22 listopada 2018.

Grudzień

Grudniowe wydarzenia z kolei rozpocznie trasa koncertowa Ralpha Kaminkiego zatytułowana „Pożegnanie z m o r z e m”. Koncert wokalisty odbędzie się w piątek, 07 grudnia 2018. W niedzielę 09 grudnia 2018 w lokalu wystąpi Sarsa. Wydarzenie będzie jednym z cyklu klubowych koncertów trasy #ZAKRYJTOUR 2018. 14 grudnia 2018 na scenie wystąpi zespół Pidżama Porno, a 20 grudnia 2018 – grupa The Dumplings. Więcej informacji na https://ticketclub.pl/miejsca/palladium-warszawa-8/.

Nowy rok

Palladium oferuje również pierwsze wydarzenia, które odbędą się już w przyszłym roku. W dniu 18 stycznia na scenie wystąpi Aurora, z kolei 06 lutego 2019 w lokalu odbędzie się wydarzenie artystyczne pod nazwą „Welcome To Night Vale”.