Prezent dla mamy

Książki-na-dzień-matki

26 maja coraz bliżej, więc warto pomyśleć nad prezentem z okazji Dnia Matki.

Nie chcemy nikomu doradzać, jaki prezent będzie najlepszy, gdyż każda mama może mieć inne hobby. Jeżeli jednak zdecydujecie się na zakup książki, warto rozważyć wybór któregoś z poniższych tytułów. Wszystkie prezentowane książki są o 20% tańsze od ceny, która widnieje na okładce.

Książki na dzień mamy

Poradnik

Poradnik. pozytywnego myślenia – książka, na podstawie której nakręcono bardzo pozytywny film. Opisuje życie Pata, który przez cały czas wierzy w to, że wróci do niego była żona, o ile tylko będzie każdego dnia robić setki brzuszków, czytać mądre książki i kilka innych rzeczy. Pewnego dnia poznaje równie zakręconą Tiffany, która również ma swoje problemy. Czy pozytywne myślenie wystarczy, aby historia Pata zakończyła się happy endem?

Pakiet

Pakiet. Kwartet weselny w etui – zestaw 4 książek Nory Roberts o miłości, przyjaźni, przygotowaniach do ślubu i związkach. Tytuły książek: “Portret w bieli”, “Posłanie z róż”, “Smak chwili”, “Miłosne przysięgi”.

Złodziejka

Złodziejka mojej córki – najsmutniejsza z prezentowanych książek, ale jednocześnie bardzo poruszająca historia dwóch matek, które walczą o ocalenie jednego dziecka. Autorka stara się odpowiedzieć na pytanie, czy można wybaczyć komuś to, że z jego winy straciło się dziecko.

Literatura kobieca

Poniżej znajduje się kilka innych, ciekawych propozycji (kliknij w obrazek, aby poznać szczegółowe opisy poszczególnych książek).

ksiazki