Ślub jak z filmu

Przygotowania-do-ślubu

Pokazanie w filmie wesela jest z reguły świetnym rozwiązaniem, gdyż dzięki takim uroczystościom można pokazać praktycznie wszystkie emocje i zachowania ludzi.

O ile jednak przyjemnie ogląda się wesela prezentowane w filmach (oczywiście za wyjątkiem takich produkcji jak “Wesele” czy “Rec 3: Geneza”, gdzie o happy endzie można jedynie pomarzyć), to samo zorganizowanie wesela jest bardzo czasochłonne i trudne, zwłaszcza jeżeli ktoś nie chce korzystać z usług firm, tylko woli to zrobić na własną rękę.

Najważniejsze są szczegóły

Oprócz takich oczywistych spraw, jak wynajęcie sali i załatwienie orkiestry, trzeba również pamiętać o “szczegółach”, które w rzeczywistości okazują się bardzo istotne. Dobrym przykładem są zaproszenia ślubne Orchid, które nie tylko poinformują gości o uroczystości, ale też pomogą stworzyć wyjątkową oprawę.

Chociaż wszystkie zaproszenia ślubne powinny trzymać wysoki poziom, to łatwo wskazać te, które muszą dodatkowo wyróżniać się na ich tle. Chodzi o zaproszenia dla rodziców, szczególnie że to właśnie oni – podobnie jak Spencer Tracy w filmie “Ojca panny młodej” są najbardziej przejęci wszystkimi przygotowaniami oraz ich konsekwencjami. W związku z tym dobrze jest zadbać o to, aby zaproszenia dotarły do nich w pierwszej kolejności i były jedyne w swoim rodzaju. Nie oznacza to oczywiście, że można zwlekać z wysyłką pozostałych zaproszeń, bo im wcześniej dotrą do gości, tym łatwiej będzie im załatwić sobie wolne lub zaplanować wyjazd.

Rodzaje zaprószeń

Oprócz zaproszeń ślubnych dużą popularnością cieszą się również zaproszenia na chrzciny, dlatego niektóre pary zamawiają wszystko za jednym razem.