Znane panny młode w popkulturze

Inspiracje-slubne

Chociaż każda panna młoda wygląda wyjątkowo, to z reguły w pamięci zapisują się przede wszystkim te, które są gwiazdami popkultury.

Audrey Hepburn

Aktorka znana przede wszystkim z filmu “Śniadanie u Tiffany’ego”, ma na swoim koncie również rolę panny młodej. Audrey Hepburn wcieliła wystąpiła jako Jo Stockton w produkcji “Zabawna buzia”.

Julia Roberts

Gwiazda Julia nie tylko uciekła sprzed ołtarza jako Maggie w filmie “Uciekająca panna młoda”, ale też powtórzyła swój wyczyn w rzeczywistości. Pechowym i niedoszłym panem młodym był Kiefer Sutherland.

Sade

Jedną z takich kobiet jest również Sade, która w pannę młodą wcieliła się w teledysku do utworu “No Ordinary Love”. Zobaczcie zresztą sami:

Weselne inspiracje

W popularnych filmach oraz teledyskach można znaleźć wiele weselnych inspiracji, ale czasami to za mało. Dlatego też warto wówczas pamiętać o klimatycznych miejscach w sieci typu sklep ślubny Weseliana, gdzie oprócz podwiązek, klapek i innych gadżetów znaleźć można również całą masę dekoracji, zaproszeń i innych artykułów. Dzięki takim miejscom każdy ślub może być wyjątkowy i na stałe zapisać się w pamięci gości oraz młodej pary.