Chanel No 5 – Brad Pitt

Brad Pitt ma wiele powodów do radości: ma piękną żonę (aktorkę Angelinę Jolie), jest cenionym aktorem i producentem filmowym, udziela się społecznie, należy do 50 najpiękniejszych ludzi świata i reklamuje perfumy Chanel No 5.

To nie pomyłka. Aktor jest pierwszym mężczyzną w historii, który reklamuje damskie perfumy. Nie jest to jednak pierwszy lepszy zapach, tylko legendarny i ponadczasowy Chanel No 5.

There you are

Na razie ukazał się jeden film, w którym aktor zwraca się bezpośrednio do kobiety. Przynajmniej tak to wygląda na pierwszy rzut oka, bo po chwili wychodzi na jaw, że adresatem wypowiadanych przez niego słów są perfumy. Zresztą sami zobaczcie:

Miliony za reklamę

Za tę krótką rolę aktor dostał 7 milionów dolarów, które – zdaniem wielu wiecznie niezadowolonych internautów – poszło na marne. Czy rzeczywiście reklama Chanel No 5 z Bradem Pittem jest zła? A może internauci nie są przyzwyczajeni do reklam pozbawionych erotyki?

Gdy Ridley Scott nakręcił reklamę dla GaGi było więcej seksu, ale w przeciwieństwie do niej, Brad Pitt jest dobrym aktorem. Nic więc dziwnego, że w reklamie wykorzystano jego talent.

Podobne artykuły :

Już teraz odwiedź kobiety w rajstopach i przekonaj się czym są prawdziwe moda, styl i rajstopy.