Kulturalny sylwester 2011/2012 we Wrocławiu

W co się ubrać? Z kim, a przede wszystkim GDZIE się bawić? – Te pytania zadają sobie wszyscy. Sylwester coraz bliżej, więc postanowiliśmy podpowiedzieć Wam, gdzie będzie można go spędzić w sposób (pop)kulturalny.

Sylwester na wrocławskim Rynku

O godzinie 19:00 przy ul. Świdnickiej zacznie się sylwestrowa zabawa z TVP2. Wrocławianie mogą liczyć na wiele atrakcji. 31 grudnia na pewno wystąpią: Zakopower, Kayah i Monika Brodka. Oprócz nich zaprezentują się również lokalni artyści i uczestnicy programu The Voice of Poland.

Opera Wrocławska

Miłośnicy kultury mogą pomyśleć o spędzeniu sylwestra w operze, jednak ceny nie należą do niskich. W przypadku braku wolnych miejsc, zawsze można jeszcze zastanowić się nad powitaniem nowego roku w Filharmonii Wrocławskiej lub teatrze.

Filmowy sylwester

Większość kin przygotuje dla kinomaniaków coś specjalnego. Przykładem może być „Sylwestrowa noc” organizowana przez sieć kin Helios. Do wyboru są następujące tytuły:

Zestaw pierwszy:
„Sylwester w Nowym Jorku”
„Sherlock Holmes 2”(pokaz przedpremierowy)

Zestaw drugi:
„Pokaż kotku co masz w środku”
„Dziennik zakrapiany rumem”

Cena: 49 zł od osoby

A Wy jak zamierzacie spędzić tegorocznego sylwestra? Jeżeli wiecie o czymś, co powinno pojawić się na naszej liście, poinformujcie nas o tym w komentarzach.

Podobne artykuły :