Pożądany i uwielbiany przez nastolatki

Justin-Bieber

Jedną z kultowych postaci dzisiejszego showbiznesu jest Justin Bieber. Jego trasy koncertowe, występy i kolejne teledyski wywołują ogromne emocje, szczególnie wśród nastoletniej publiczności.

Nic w tym dziwnego, bowiem Justin Bieber ma dzisiaj 19 lat, a od czterech występuje na scenie śpiewając piosenki o miłości i zabawie. Również jego wizyta w Polsce okazała się prawdziwym szaleństwem nastolatków. Młode dziewczyny nawet dopuszczały do siebie myśli, że nie będą na koncercie i nie zobaczą Justina na żywo chociaż przez chwilę.

Cała Łódź została postawiona na baczność, a sam Justin Bieber pojawił się na scenie i dał niezwykle porywający koncert. I choć wielu spodziewało się popowego kiczu, to trzeba przyznać, że Justin nie tylko odstawił doskonałe show, ale również pokazał kilka swoich talentów. Potrafi śpiewać, tańczyć i grać na bębnach. Potrafi również oddziaływać na dziewczęce serca i wzruszać nawet tych niewzruszonych, a co najważniejsze widać, że swoją karierę bierze na serio i chce być idolem, póki jego młodość jeszcze trwa.

Fanki to doceniają i żyją marzeniem o spotkaniu z Bieberem. Polski koncert był dla nich namiastką jego realizacji, a nagi tors Justina na lotnisku dopełnił całości.