Wygraj spotkanie z grupą Queen!

Z pewnością nie brakuje fanów, którzy oddaliby naprawdę bardzo dużo, żeby nie tylko zobaczyć na żywo, ale także spotkać się przed koncertem z zespołem Queen i Adamem Lambertem.

Jeśli należysz do tej grupy, koniecznie musisz wziąć udział w fantastycznym konkursie organizowanym przez radio EskaROCK.

Dla wszystkich tych, którym nie poszczęściło się w naszym popkulturowym konkursie, mamy miłą niespodziankę. Od jakiegoś czasu na antenie radia EskaROCK rusza konkurs, w którym do wygrania są nie tylko tradycyjne bilety, ale także podwójny bilet na koncert do strefy Golden Prestige i spotkanie z legendarną grupą Queen oraz Adamem Lambertem.

Co zrobić, żeby wygrać? To bardzo proste! Wystarczy wejść na stronę internetową radia EskaROCK oraz napisać, dlaczego zaproszenie na spotkanie z Queen i Adamem Lambertem powinno trafić do właśnie Ciebie. Nie jest to trudne pytanie, więc warto jest wziąć udział w konkursie i zawalczyć o takie wspaniałe nagrody.

Konkurs potrwa od 11 do 30 czerwca, a lista zwycięzców, którzy zgarną pięć podwójnych biletów na koncert oraz nagrodę główną zostanie ogłoszona podczas trwania programu Lista NRD.