Najseksowniejsze aktorki serialowe

Największą zaletą dużej ilości nowych seriali jest to, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Horror, dramat, komedia, fantastyka – nie ma już chyba tematu, który nie zostałby poruszony w jakiejś serii.

Piękne kobiety

Kolejną zaletą telewizyjnych produkcji jest to, że bardzo często występują w nich piękne aktorki. Dlatego właśnie prezentujemy Wam trzy najseksowniejsze aktorki serialowe, przy czym skupiamy się jedynie na najnowszych produkcjach.

Miejsce pierwsze: Madeline Zima

Urodzona w 1985 roku Madeline Zima gra w serialu „Californication”. Jej postać – Mia Lewis – nieustannie komplikuje życie głównego bohatera, Hanka Moody’ego.

Miejsce drugie: Alexandra Breckenridge

Trochę starsza, bo urodzona w 1982, Alexandra Breckenridge to doświadczona serialowa aktorka, która jednak najlepiej wypada w najnowszym serialu „American Horror Story”. Na jej wysoką pozycję w tym zestawieniu niewątpliwie wpłynął fakt, że jej bohaterka (Moira O’Hara) jest… pokojówką.

Miejsce trzecie: ?

Mamy jednak problem z przyznaniem miejsca trzeciego. Mary-Louise Parker z „Weeds”? A może Taylor Momsen z „Plotkary? Jaka jest Wasza propozycja?

Podobne artykuły :