American Horror Story – sezon 1 odcinek 6

Ponieważ na PopKultura.info opisujemy najlepsze – przynajmniej naszym zdaniem – seriale, nie mogliśmy pominąć serii American Horror Story.

Dzisiaj jednak skupię się wyłącznie na szóstym odcinku serialu „Piggy Piggy”, który podobnie jak pięć poprzednich, ciągle trzyma wysoki poziom.

Szczegóły odcinka (tekst zawiera spoilery!)

Violet Harmon zdobywa coraz więcej informacji na temat zbrodni, którą przed laty popełnił  Tate Langdon. On natomiast wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego co zrobił. Constance i Ben przeżywają kryzys małżeński.

Pamiętacie Candymana? W szóstym odcinku serialu American Horror Story pojawia się pacjent, który obawia się wymówić przed lustrem kilka słów, ponieważ myśli, że pojawi się wówczas… Człowiek-świnia.

Wyjaśnia się także to, dlaczego pielęgniarka zemdlała w jednym poprzednich odcinków podczas przeprowadzania USG. Nietrudno się domyśleć, że Constance nie będzie zachwycona tymi wyjaśnieniami…

(koniec spoilerów)

Przy okazji przypominam, że siódmy odcinek serialu zatytułowany „Open House” będzie miał swoją amerykańską premierę już 16 listopada, a drugie miejsce w zestawieniu Najseksowniejsze aktorki serialowe zdobyła Alexandra Breckenridge, która w American Horror Story wciela się w postać Moiry.

Myślicie, że słusznie? A może macie własną kandydatkę?