Nowy Iron Man

Iron-Man-3

Każdy kto pamięta dwa filmy z serii Iron man na pewno cieszy się, że powstała trzecia część okrzyknięta mianem hit roku 2013.

“Iron Man 3” to dalsze losy głównego bohatera – egocentrycznego wynalazcy Tonego Starka, który nadal eksperymentuje i to za niemałe pieniądze. W trzeciej części filmu musi on stawić czoła nowym – i to nie byle jakim – przeciwnikom. Przede wszystkim cały świat będzie oczekiwał, że pokona Mandaryna – psychopatę, który zdecydował się na serię bardzo krwawych zamachów w Stanach Zjednoczonych. Drugim problemem Starka będzie jego naukowy rywal Killian, który w ramach zemsty na Starku będzie próbował przekonać jego ukochaną do korzystania z techniki udoskonalania ludzi poprzez manipulację pewną częścią ich mózgu.

Związek z Pepper Potts

Czy tym razem Iron Man poradzi sobie z kłopotami i uratuje swoją ukochaną Pepper Potts? Wszystkiego można dowiedzieć się filmu, który chociaż długo wyczekiwany przez wszystkich fanów komiksów Marvela, nie rozczarował, a za to dostarczył niemałych emocji i fantastycznych wrażeń. “Iron Man 3” to doskonała zabawa nie tylko dla miłośników kina sci-fi, to również świetne kino akcji i duża dawka humoru.