Ostatni sezon serialu Dexter

Dexter

Emisja jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat zakończy się na ósmym sezonie, a fani na całym świecie już teraz zaczynają się zastanawiać jak skończy tytułowy Dexter.

Zabójczy Michael C. Hall

Serial “Dexter” przedstawia przygody młodego mężczyzny Dextera Morgana (Michael C. Hall), który za dnia pracuje jako specjalista ds. krwi w Miami Metro Police Department, a nocą na własną rękę wymierza sprawiedliwość przestępcom, których nie może złapać policja.

Pierwszy sezon serialu stworzono na podstawie powieści “Demony Dextera”, której autorem jest Jeff Lindsay. Kolejne sezony kręcono na podstawie scenariuszy autorstwa Jamesa Manosa Jr.

Seriale Showtime

Za produkcję “Dextera” odpowiada stacja telewizyjna Showtime – ta sama, która stworzyła popularny serial Californication.

Zapowiedź końca serialu “Dexter” stacja zamieściła na Facebooku. Emisja finałowego sezonu rozpocznie się 30 czerwca 2013, a ostatni odcinek zostanie wyemitowany 22 września 2013 r. Za swoją rolę Michael C. Hall otrzymał wiele nagród (m.in. Saturn, Satelita, Złoty Glob).