Nowe odcinki Miasteczka Twin Peaks

nowe-twin-peaks

Kultowe „Miasteczko Twin Peaks” doczeka się nowych odcinków. Informacja ta została potwierdzona przez stację Showtime, która wyemituje premierowe odcinki.

Powrót do Miasteczka Twin Peaks

Tym samym spełnią się słowa Agenta Dale’a Coopera, który pod koniec serialu powiedział „Zobaczymy się ponownie za 25 lat”. Dla najwierniejszych fanów najważniejsze będzie z pewnością to, że za nowe Twin Peaks będą odpowiadać twórcy oryginału, a więc David Lynch i Mark Frost. Zmieni się natomiast stacja telewizyjna odpowiedzialna (z ABC na Showtime).

Jeżeli nie wiecie, o co właściwie chodzi w tytułowym miasteczku, to najważniejsze informacje i streszczenie fabuły poznacie z naszego artykułu zatytułowanego Miasteczko Twin Peaks. W jego drugiej części Miasteczko Twin Peaks 2 przeczytacie natomiast o muzyce i obsadzie, a także o kilku czynnikach, które wpłynęły na wyjątkowość serialu.

Polecamy Wam również tekst (a także samą produkcję) poświęconą bardzo twinpeaksowej grze. Mamy nadzieję, że tekst Recenzja Alan Wake, czyli Twin Peaks wspomagane Kingiem zachęci Was do sięgnięcia po ten wyjątkowy tytuł.

Gadżety z Twin Peaks

Odcinki serialu wydane na DVD oraz niepowtarzalną ścieżkę dźwiękową znajdziecie w TYM MIEJSCU. Pomyśleliśmy również o czytelnikach, którzy doskonale orientują się w wydarzeniach, które rozegrały się w Miasteczku Twin Peaks i mieli już okazję zagrać w Alana Wake’a i mamy dla Was następującą propozycję: True Detective – rewelacyjny serial od HBO.