Darmowa gra role-playing: Min-Hero Tower of Sages

Mini-Hero

Zobaczmy jakie ciekawe gry online przyniósł nam nowy miesiąc na Wyspa Gier.

Czy lubisz gry role-playing? Jeśli tak, to ta gra z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Tysiące ludzi marzy aby trenować tytanów w Wieży Mędrców, lecz tylko nieliczni zostaną wybrani do tej misji. W tej interesującej grze RPG zatytułowanej Min-Hero Tower of Sages jesteś właśnie jednym z wybrańców!

Na początku wybierasz płeć oraz imię swojej postaci. Do poruszania się używa się standardowo klawiszy WSAD; w ten sposób możesz eksplorować gigantyczny zamek, w którym toczy się ta gra role-playing.

Aby przejść dalej musisz pokonać więcej i więcej przeciwników używając swoich stworów w walce ze stworami przeciwnika. Walki są prowadzone turowe, więc atakujecie się wzajemnie tura po turze. Na początku masz tylko dwa stworzenia: jedno kotopodobne i jedno dzikopodobne. Na samym początku mają one niski poziom doświadczenia ale im więcej walk wygrasz tym wyższy będzie ich poziom. W końcu staną się potężnymi bestiami, a Ty będziesz mógł złapać więcej innych stworzeń. Każda z postaci przynależy do różnych typów i dlatego jedne stworzenia radzą sobie z innymi lepiej lub gorzej (np. atakujące ogniem są bardziej skuteczne przeciwko typowi trawiastemu). Twoje stworzy cały czas uczą się różnych nowych ataków.

Im więcej grasz tym szybciej opracujesz strategie przeciwko poszczególnym przeciwnikom aby efektownie ich pokonywać. Wszystkie te elementy czynią tą grę bardzo podobną do starych gier Pokémon. Za każdym razem, gdy pokonasz przeciwnika otrzymasz klucz. Musisz je zbierać aby uzyskać dostęp do pomieszczeń na wyższych kondygnacjach. Gdy pokonasz już wszystkich uczniów będziesz musiał zmierzyć się z Mędrcem. Gdy pokonasz tych wszystkich mądrych ludzi stawisz czoło Wielkiemu Mędrcowi. Jeśli z nim wygrasz uzyskasz dostęp do Wieży Mędrców i będziesz mógł trenować własnych tytanów. Powodzenia w tej fascynującej grze RPG!

W tę i inne gry zagracie tutaj. Udanej zabawy!