Wołanie Statku Kosmicznego

wolanie-statku-kosmicznego

Nowe gry online na WyspaGier: Wołanie Statku Kosmicznego. W grze “Wołanie statku kosmicznego” należy zaprowadzić kosmitów z powrotem do ich statku kosmicznego.

Po drodze musisz pomóc im zebrać wszystkie napotkane gwiazdy. Gra składa się z 27 różnych poziomów; pierwszych 9 etapów możesz przejść od razu, ale żeby wziąć udział w kolejnych etapach ( od 10 do 18), koniecznie trzeba zebrać wcześniej przynajmniej 25 gwiazdek. A aby zagrać w kolejne 9 etapów musisz postarać się zdobyć w poprzednich 18 grach przynajmniej 50 gwiazdek.

Przejście pierwszego poziomu to pestka! Przesuń kosmitów w prawo aby pozbierać gwiazdki i wsadź ich do statku. Drugi poziom jest równie łatwy, jedyną różnicą jest to, że pojazd kosmitów jest umieszczony na platformie, więc będziesz musiał podskoczyć, żeby się do niego dostać. W trzecim etapie pojawi się drewniane ruchome pudło, które trzeba zepchnąć pod ścianę, aby wskoczyć na wyżej położone elementy i aby dostać się na statek kosmiczny. W kolejnej części gry, ufoludki będą musiały poradzić sobie z ruszającymi się platformami. Trzeba użyć najniżej położonej platformy, żeby zebrać wszystkie potrzebne gwiazdki.

W piątym etapie kosmici ujawniają swoje kolejne umiejętności: potrafią przeistoczyć się w śliskie i bardzo zwinne potwory. Niestety jest jedna wada-nie można w takim stanie skakać. Tak więc musisz najpierw pozbierać wszystkie gwiazdki a dopiero potem zamienić się w śliskiego potwora, dzięki czemu będziesz mógł pokonać wąski tunel prowadzący do statku kosmicznego. W szóstym poziomie do dyspozycji są przełączniki. Kiedy staniesz na taki przełączniku, platforma zacznie się poruszać. Pamiętaj aby przesunąć drewniane pudło na przełącznik, tak żeby platforma mogła się ruszać. Uważaj na wiązki lasera! Jeśli nie będziesz ich unikał możesz nie przeżyć! Korzystając z przesuwającej się platformy możesz teraz dotrzeć do statku, aby ukończyć szósty etap gry.

A teraz do dzieła! Spróbuj sam, bez podpowiedzi pomóc kosmitom. Dobrej zabawy i Powodzenia!