Szalone Happy Wheels

happy-wheels

Gra internetowa Happy Wheels to ciekawa produkcja, która swoim wysokim poziomem wykonania wyraźnie wyróżnia się na tle wielu innych produkcji dostępnych z okna przeglądarki.

Prosta, ale jednocześnie dopracowana grafika jest płynnie wyświetlana nawet na starszych komputerach, a jedynym warunkiem jaki należy spełnić aby cieszyć się rozgrywką jest dostęp do internetu, co obecnie nie powinno być dla nikogo problemem.

Specyficzny humor kółek

Happy Wheels wyróżnia się nie tylko dopracowaniem pod względem wizualnym, ale również specyficznym humorem, który nie każdemu będzie odpowiadał. Z drugiej strony, jeżeli ktoś przekona się do klimatu gry, to na pewno nie będzie rozczarowany. Gra dostępna jest w wersji darmowej, w którą można zagrać prosto z okna przeglądarki – tym samym nie trzeba instalować niczego na swoim komputerze ani też pobierać plików niewiadomego pochodzenia.

gra-happy-wheels

Szaleństwo Happy Wheels

Po rozpoczęciu zabawy z Happy Wheels należy wybrać jedną z kilku dostępnych postaci, z których każda porusza się na innych tytułowych kółkach. Przykładowo, jeden z bohaterów jeździ segway’u, inny na wózku inwalidzkim, a jeszcze inny porusza się na rowerze. Wybór bohatera jest o tyle istotny, że każdy z pojazdów zachowuje się nieco inaczej i niektóre będą lepiej sprawdzały się przy stromych zjazdach, a inne pozwolą sprawniej pokonywać pojawiające się na planszy przeszkody. Tych oczywiście nie brakuje i gracz – szczególnie na początkowym etapie zabawy – niejednokrotnie będzie obserwował konsekwencje upadków wybranego przez siebie bohatera. Warto dodać, że te ostatnie są bardzo widowiskowe i raczej nie powinny być obserwowane przez młodszych graczy.

Happy Wheels to świetna produkcja dla graczy, którzy szukają prostej w opanowaniu, a jednocześnie wymagającej i dającej wiele satysfakcji gry, w którą można zagrać w dowolnym miejscu i na dowolnym komputerze.