Gra komputerowa Catwoman

Podobnie jak film poświęcony Kobiecie-Kot z Halle Berry w roli głównej, tak i grę komputerową Catwoman z 2004 spokojnie można sobie odpuścić.

W przeciwnym razie produkcja stworzona przez Electronic Arts jedynie nas rozczaruje. Historia przedstawiona w grze nawiązuje do wspomnianego filmu. Mamy zatem seksowną Patience Phillips (w grze oraz w filmie zagraną przez Halle Berry), która zostaje… zamordowana. To jednak dopiero początek, gdyż – dzięki tajemniczym mocom związanymi z wierzeniami egipskimi – bohaterka powraca do życia i jako Kobieta-Kot stara się rozwiązać tajemnicę swojej śmierci. Pomagają jej w tym umiejętności akrobatyczne oraz instynkt.

Gra jest niestety słaba, a chociaż komputerowe przygody Patience Phillips dostarczają odrobinę większą porcję rozrywki niż film (w 2004 roku przyznano mu 1 miejsce w rankingu magazynu Newsweek na najgorszą produkcję), to jednak lepiej sięgnąć po inną grę – doskonałym wyborem jest Batman: Arkham City, w którym w misjach pobocznych można wcielić się w tę bohaterkę.

Catwoman
Producent: EA Games
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Polski wydawca: Electronic Arts Polska

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.