Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

batman-v-superman

Zaplanowany na przyszły rok film “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” (Batman v Superman: Dawn of Justice) jak na razie podzielił fanów obu bohaterów.

Chociaż trailer filmu powstał już kilka miesięcy temu, to twórcy filmu przez cały czas skutecznie usuwali go z sieci. Oficjalnie trailer nowego filmu o Batmanie i Supermanie dostępny jest dopiero od niedawna i możecie się z nim zapoznać poniżej:

Co się natomiast tyczy historii, którą reżyser Zack Snyder chce przenieść na ekrany kin, to pojedynek Batmana z Supermanem wcale nie jest nowym pomysłem i miłośnicy komiksów z pewnością kojarzą podobną historię z takich komiksów jak “Batman: The Dark Knight Returns”. Inną sprawą jest to, że jeżeli porówna się możliwości, jakimi dysponował Superman z ostatnich ekranizacji z tym, co posiadał filmowy Batman, to trudno tu mówić o jakimkolwiek w miarę sensownym pojedynku…

batman

Wielu widzów narzeka też na to, że rolę Batmana powierzono Benowi Affleckowi, a nie jak to wcześniej było Christianowi Bale’owi, którzy dobrze wypadł jako Mroczny Rycerz. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni odrzucił propozycję ponownego wcielenia się w superherosa, podobnie zresztą jak Orlando Bloom, Luke Evans, Ryan Gosling i kilku innych aktorów.

superman

O tym czy film spełni oczekiwania fanów czy też okaże się kompletną klapą będziemy mogli przekonać się już w marcu przyszłego roku.

aktorzy-batman-i-superman