Baby Doll z Sucker Punch

Film pod tytułem “Sucker Punch” w reżyserii Zacka Snydera przyciąga wzrok nie tylko wspaniałymi efektami specjalnymi, ale również seksownymi bohaterkami.

Najważniejszą z nich była niewinna Baby Doll – dziewczynka, która w latach 50. XX wieku została umieszczona w zakładzie psychiatrycznym. Dla jej niegodziwego ojczyma było to jednak za mało, więc wymusił na personelu szpitala, aby ten wykonał na Baby Doll zabieg lobotomii. Ponieważ zostało jej jedynie pięć dni, dziewczynka postanawia za wszelką cenę wydostać się z tego przerażającego miejsca.

Aby wyrwać się z okowów smutnej rzeczywistości, Baby Doll kreuje swój własny świat. Spotyka w nim tajemniczego mężczyznę, który podpowiada jej, w jaki sposób można uciec z zakładu.

Jak przystało na prawdziwą bohaterkę, dziewczynka musi odnaleźć 5 przedmiotów, które pomogą jej w osiągnięciu celu. Dzięki temu widzowie mogą oglądać ładne aktorki w seksownych uniformach, które w widowiskowy sposób pokonują bardzo zróżnicowanych przeciwników.

Czytelnicy zainteresowani dalszymi losami Baby Doll mogą zapoznać się z krótką recenzją filmu Sucker Punch lub od razu sięgnąć po wspomnianą produkcję.

Emily Browning jako Baby Doll