Sucker Punch Zacka Snydera na DVD i Blu-ray

Sucker Punch na Blu-ray

Niezwykle oryginalny film Zacka Snydera „Sucker Punch” dostępny jest już na Blu-ray i DVD! Wszyscy miłośnicy dobrego kina akcji i fantasy powinni mieć tę pozycję na swojej półce.

Sławę reżyserowi przyniosła ekranizacja komiksu zatytułowana „300”, w której pokazał dzielnych Spartan walczących w słynnej bitwie Termopilami. Jego najnowsze dzieło przedstawia jednak całkowicie inną historię, bowiem pokazuje tragiczne losy młodej Babydoll (w tej roli Emily Borwning), która trafia do szpitala dla umysłowo chorych.

Nie dość, że musi poradzić sobie ze śmiercią siostry i podłym ojczymem, to dodatkowo wkrótce ma zostać przeprowadzona na niej najstraszliwsza możliwa w tamtych czasach rzecz, jaką serwowano pacjentom takich zakładów: lobotomia. Dziewczyna próbuje jednak uciec – zarówno w sensie fizycznym, jak również psychicznym. Ten ostatni został wspaniale przedstawiony na ekranie dzięki wyjątkowym efektom specjalnym.

Widzowie, którzy zdecydują się na zakup filmu “Sucker Punch“, będą mogli także obejrzeć rozmaite dodatki specjalne – w tym na przykład animowane krótkometrażówki.