The Sims 3: Zwierzaki

Jeżeli weźmie się pod uwagę to, że seria The Sims jest jedną z najpopularniejszych w branży gier, to aż dziwne jest, że jeszcze ani razu nie wspomnieliśmy o niej na łamach PopKultury.

Trzeba więc nadrobić zaległości, a kolejny dodatek – tym razem wprowadzający lubiane przez wiele osób zwierzęta – wydaje się być odpowiednim momentem. Gry z serii The Sims są specyficzne, ponieważ albo się je lubi albo nienawidzi. Jeżeli ktoś zalicza się do tej drugiej grupy, to powinien jak najszybciej zabrać się za inny artykuł, gdyż takich osób nic nie przekona do zagrania w kolejny dodatek do kolejnej wersji gry.

Zwierzęta

Najnowszy dodatek jest jednym z najlepszych – a może i nawet najlepszym – jakie zostały wydane do gry The Sims 3. Od teraz każdy Sim może mieć swojego psa, kota lub… konia. Dlaczego jest to interesujące dla gracza? Ponieważ może on przejąć kontrolę nad milusińskimi. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wcielić się w rolę wrednego rudego kota i obsikać drogi dywan. Chociaż z drugiej strony… po co?

Nowi bohaterowie są dobrze animowani, a po zainstalowaniu opisywanego dodatku nasze Simy będą mogły zarabiać na nich pieniądze (na przykład dzięki karierze dżokeja). The Sims 3: Zwierzaki to bardzo dobry dodatek, przy którym na pewno spędzimy wiele godzin, o ile tylko należymy do osób, które lubią sterować życiem wirtualnych ludzików.

Wymagania gry

Gra The Sims 3: Zwierzaki będzie działać na komputerze spełniającym następujące wymagania: system Windows Xp, Vista lub 7, procesor 2 GHZ i zaledwie 1 GB RAM. Karta grafiki powinna mieć 128 MB i obsługiwać SM 2.0.

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.