Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – animacja Tomasza Bagińskiego

Wszyscy miłośnicy Wiedźmina, którzy byli zawiedzeni brakiem porządnego intro w drugiej części rewelacyjnej gry Wiedźmin w końcu mają powód do radości.

Może nie tyle powody w liczbie mnogiej, gdyż chodzi o jeden filmik. Ale za to jaki! Tomasz Bagińksi jak zwykle stworzył animację, która zapiera dech w piersi. Szkoda tylko, że nie jest to pełnometrażowa produkcja, ale może w końcu i taki film ujrzy światło dzienne?

Komputerowi gracze mogą wykorzystać nowe intro jako pretekst do tego, aby po raz kolejny wcielić się w Geralta z Rivii, natomiast osoby grające na konsoli mają doskonały przedsmak tego, co zaoferuje im gra. Przypominamy, że Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji na PC ukazał się 17 maja 2011 roku i jego oceny wynoszą średnio 8-9/10.

Gra jest kontynuacją produkcji zatytułowanej Wiedźmin, która również została dobrze przyjęta przez graczy i krytyków na całym świecie. Nowe intro do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów autorstwa Tomasza Bagińskiego jest o wiele lepsze od tego, które towarzyszyło pierwszej części gry. Jak tak dalej pójdzie, to następne części Wiedźmina będzie można kupować chociażby po to, aby obejrzeć świetną animację.

Wykorzystaj Minecraft gift code generator i ciesz się większymi możliwościami.