Diabelskie opowiadania

Książka-Diablo

Rodzice, którzy przez wiele lat narzekali na to, że ich dzieci siedzą przed komputerami i nie czytają książek, z takimi pozycjami jak antologia ” Diablo III: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie” mają niemały problem.

Akcja opowiadań, które znalazły się w tym zbiorze rozgrywa się w uniwersum gry “Diablo” i dotyczy wydarzeń, które są tłem wydanej w 2012 roku części zatytułowanej “Diablo III”. Seria ma już ponad 17 lat, doczekała się nie tylko komputerowych edycji, ale również całej masy powiązanych z nią produktów. Jednym z nich są opowiadania i powieści osadzone w mrocznym świecie gry.

Gdy zapadaja ciemnosci rodza sie bohaterowie

Wśród autorów zamieszczonych w antologii opowiadań znajdują się takie nazwiska, jak: Micky Neilson, Matt Burns, Cameron Dayton, Michael Chu, James Waugh, Jason Bischof i Erik Sabol. Skoncentrowali się oni na opowieściach z pogranicza psychologicznego horroru i opowieści pełnych akcji i przemocy. Pełno w nich demonów i sposobów na to jak te demony unicestwić.

Książka ukazała się piątego czerwca nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

Autorem tekstu jest Rafał Chojnacki

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.