Drugie Życie Książki

Jeżeli mieszkacie w Krakowie i wciąż nie macie pomysłu na to, od której książki warto zacząć wakacje, prawdopodobnie zainteresuje Was akcja Drugie Życie Książki.

Akcja odbędzie się 24 czerwca (w niedzielę), a hasłem przewodnim tej edycji będą „podróże”. Nowością ma być to, że czytelnicy będą mogli wymieniać się również przewodnikami i mapami, czego nie było w poprzedniej edycji.

Osoby, które pojawią się w niedzielę na placu przed Pawilonem Wyspiańskiego będą mogły wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami będą publikacje dostępne w ofercie wydawnictw Czarne oraz Otwarte. Start planowany jest na godzinę 15:00.

Akcja Drugie Życie Książki powstała z inicjatywy Bookeriady i Krakowskiego Biura Festiwalowego. Polega na tym, że każdy czytelnik może przynieść ze sobą od jednej do dziesięciu książkę i następnie wymienić się z innymi czytelnikami za ich publikacje. Jedyne ograniczenia to: nie można przynosić książek specjalistycznych, książki muszą być w dobrym stanie, publikacje wydane przed 1995 roku można wymienić tylko na takie, które również zostały wydane przed tym rokiem.

Drugie Życie Książki
plac przed Pawilonem Wyspiańskiego, Kraków
Niedziela (24 czerwca), 15:00

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.