Evan Mandery – Q. Ponadczasowa historia miłosna

Walentynki za nami, ale powieści o miłości można czytać przez cały rok. Warto więc zainteresować się nową propozycją wydawnictwa Sine Qua Non, które powiększyło swoją ofertę o publikację „Q. Ponadczasowa historia miłosna”.

Autor książki stara się znaleźć odpowiedzieć na niezwykle trudne pytanie: czy osoba kochająca swoją drugą połówkę i znająca przyszłość, zgodziłaby się na własne cierpienia, gdyby w zamian nie doświadczyłaby ich ta druga osoba?

Przed takim dylematem staje bohater książki, który na krótko przed ślubem z Q. spotyka starszą i bardziej doświadczoną wersję siebie. Dzięki temu dowiaduje się, że jeżeli zdecyduje się na małżeństwo, doświadczy wielu nieszczęść.

Prawa do ekranizacji „Q. Ponadczasowa historia miłosna” zostały zakupione przez amerykańską wytwórnię filmową Universal Pictures.

Autor książki (Evan Mandery) ukończył Harward i napisał dotychczas trzy powieści oraz dwie książki z dziedziny prawa. Odnosi również sukcesy w pokerze, co potwierdzają wygrane w turniejach organizowanych w USA. Oprócz tego wykłada w Nowym Jorku na wydziale Prawa Karnego i interesuje się grą w golfa.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.