Książki Marilyn Monroe

Marilyn Monroe była nie tylko piękna, czego dowodem może być przyznanie jej trzeciego miejsca w rankingu 100 najseksowniejszych kobiet wszech czasów, ale również oczytana.

Zobacz również: Najseksowniejsze kobiety wszech czasów

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Monroe potrafiła jedynie wypinać biust Okazuje się, że seksowna Marilyn Monroe pozostawiła po sobie biblioteczkę składającą się z około 400 tytułów. Jedną z należących do niej książek było “Pożegnanie z bronią” Ernesta Hemingwaya, czyli pierwsza wielka powieść tego autora.

Czytająca Marilyn

Ponieważ Marilyn Monroe cierpiała na bezsenność, mogła łatwo znaleźć czas na czytanie. Jednocześnie jednak nadużywała alkoholu i innych substancji niewskazanych w większych ilościach.

Czytając o Monroe

Jedna z najseksowniejszych kobiet wszech czasów z pewnością byłaby zadowolona z faktu, że tak wiele publikacji zostało poświęconych jej osobie. Są to między innymi: “Marilyn i JFK”, “Prawdziwa Marilyn Monroe” oraz “Na kawie z Marilyn”.

A Wy? Wolicie o niej czytać czy raczej podziwiać jej urodę?

Podobne artykuły :

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.