Miłologia Bóg. Seks. Miłość. Rock`n`Roll

milologia

Książka “Miłologia” to tytuł poświęcony logice miłości tytuł przeznaczony dla par i singli.

Miłologia

Autorem “Miłologii” jest John Mark Comer – kaznodzieja we wspólnocie Bridgetown: A Jesus Church, mąż Tammy i ojciec trójki dzieci.

W swojej książce udowadnia, że powołaniem Adama i Ewy nie było siedzenie i rozmawianie, tylko wspólne przeżywanie każdego dnia, a także praca, miłość i inne zajęcia. Dzięki temu poradnikowi można odkryć własne “powołanie”, co pozwoli umocnić swoje relacje. “Miłologia” to książka, dzięki której można spojrzeć na wiele spraw z perspektywy innej niż hollywoodzka propaganda. Jej autor nie boi się pisać o tym, o czym milczy kościół.

Niezależnie więc od tego, czy jesteś singlem, żyjesz w udanym związku czy też jesteś świeżo po ślubie, możesz w niej znaleźć inteligentne odpowiedzi na dręczące, ale często pomijane pytania.

Książka ukazała się w tłumaczeniu Anny Popławskiej nakładem wydawnictwa WAM. Więcej informacji na temat publikacji można znaleźć na stronie wydawnictwa (KLIK).

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.