Prawdziwe cacko literackie

Książka-Krystyny-Sienkiewicz

Kto lubi interesujące biografie ten na pewno powinien sięgnąć po “Cacko” Krystyny Sienkiewicz.

Ta wyjątkowa aktorka teatralna i filmowa urodziła się w 1935 roku. Znana jest przede wszystkim ze swoich występów na deskach teatrów Ateneum, Rozmaitości i Polskiego. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1958 roku. Wystąpiła m.in. w “Motodramie” i “Rzeczpospolitej babskiej”. Wielu kojarzy ją również z Kabaretem Starszych Panów i kabaretem Olgi Lipińskiej. W 2007 roku otrzymała Złoty Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Dzisiaj nadal występuje, a jej książka jest kolejnym dowodem na to, jak wielką jest artystką. “Cacko” to książka, w której Krystyna Sienkiewicz dzieli się z czytelnikami swoim życiem, próbuje pokazać jak należy cieszyć się ze wszystkiego co nas otacza i jak widzieć świat w jasnych barwach. Autorka zachęca wszystkich do korzystania z życia i budowania własnego świata w jak najbardziej pozytywny sposób. Książka jest bardzo dowcipna, lekka, a czasem melancholijna i liryczna. Prawdziwa gratka dla czytelników.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.