Queen Unseen: nowa książka w ofercie Sine Qua Non

Pod koniec stycznia 2012 roku do księgarni trafi książka, która ma duże szanse na szybkie zdobycie popularności, szczególnie wśród czytelników interesujących się muzyką.

Wtedy bowiem wydawnictwo Sine Qua Non wprowadzi do sprzedaży polskie tłumaczenie książki “Queen Unseen”. Jest to wyjątkowa relacja opracowana przez Petera Hince’a, który – jako szef ekipy technicznej – towarzyszył zespołowi w największych latach jego świetlności i współpracował blisko z nieżyjącym już Freddiem Mercurym.

W książce znajdą się niepublikowane wcześniej opisy zdarzeń, które związane są z osobą charyzmatycznego wokalisty i pozostałymi członkami zespołu.

Możemy Wam zdradzić pewną tajemnicą: pierwszy rozdział książki nosi tytuł “Przedstawienie musi trwać” (czyli nieśmiertelne “The Show Must Go On”) i rozpoczyna się tym, że… Freddie Mercury tym razem nie da rady wystąpić i trzeba odwołać cały koncert. Dalej jest jeszcze ciekawiej, bo w celu przekonania kapryśnej gwiazdy do występu, jeden z asystentów zespołu zaczyna namawiać gwiazdę na wspólną wycieczkę do sklepu dla gejów.

Więcej informacji nie możemy zdradzić. Przynajmniej do stycznia.

Queen Unseen (w Polsce książka ukaże się pod zmienionym tytułem)
Peter Hince
Wydawca: Sine Qua Non

Oprawa: twarda
Ilość stron: 282
Data premiery w Polsce: styczeń 2012
Cena: 44,90 zł

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.