Seks i rock’n’roll w ebooku

Goracy-rytm

Ogromna popularność kolejnych serii książek łączących w sobie mroczną atmosferę z elementami ostrego seksu sprawiła, że polskie wydawnictwa w błyskawicznym tempie decydują się na wydawanie tych książek również w formie elektronicznej.

Wydawnictwo Amber, mające w swoim katalogu sporo tego rodzaju pozycji, wydało właśnie ebooka “Gorący rytm”, należącej do serii opowiadającej o rockowej grupie Sinners. Autorką powieści jest Olivia Cunning, mająca na swoim koncie takie książki jak “Za Sceną” i “Ostra Gra”. Głównym bohaterem kolejnych książek za każdym razem inny członek zespołu. Tym razem trafiło na Jace’a, basistę Sinnersów. Muzyk ma wypadek, który może sprawić, że będzie musiał pożegnać się ze sceną. Kto będzie w stanie wyciągnąć go z dołka?

Książki Olivi Cunning sprzedają się świetnie na całym świecie, należą nawet do Top 10 najgorętszych powieści sprzedawanych w internetowej księgarni Amazon. To powieść dla każdego kto lubi cierpiących, poranionych przez życie mężczyzn, piękne dominy i sceny, od których płoną policzki dobrze wychowanych dziewczyn.

Autorem tekstu jest Rafał Chojnacki

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.