Śladami Majów

Kodeks-Majów

Thrillery z wątkiem historycznym, w których szybka akcja rodem z nowoczesnych powieści sensacyjnych przeplata się z zagadkami historycznymi, równie tajemniczymi jak te z filmów o Indianie Jonesie, pozostają wciąż niezwykle popularne.

Nic więc dziwnego, że polscy wydawcy prześcigają się w wydawaniu tłumaczeń tego rodzaju powieści. Najnowszą książką tego rodzaju jest napisana przez Mario Readinga powieść “Kodeks Majów”. Opisuje ona losy Adama Sabira, którego czytelnicy znają już z debiutu Readinga, zatytułowanego “58 Przepowiedni Nostradamusa”. Tym razem udaje się on do Meksyku, gdzie wplątuje się w akcję, w której nie zabraknie pięknych kobiet, tajnych stowarzyszeń i bezwzględnych przeciwników, którym marzy się władza nad światem.

Tajemnica kalendarza Majów

Mario Reading znany jest nie tylko z powieści, ale również z popularno-naukowych książek dotyczących zagadek historii.

Większość z nich dotyczy tej samej tematyki, która pojawia się w jego powieściach: przepowiedni Nostradamusa, kalendarza Majów i nadejścia Antychrysta.

Autorem tekstu jest Rafał Chojnacki

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.