Stephanie Plum na tropie

Janet-Evanovich

Dłużnicy miejcie się na baczności, nadchodzi Stephanie Plum! Tak mogłoby brzmieć hasło reklamowe książek Janet Evanovich, autorki bestsellerów o agentce do spraw windykacji poręczeń.

Janet Evanovich zaskoczyła tematyką i szybko znalazła się w czołówce najlepiej zarabiających pisarzy ameryki. Jedna z jej książek już została zekranizowana pod tytułem „Jak upolować faceta” („One for the Money”), a pozostałe tylko na to czekają. Historią młodej, pięknej i ambitnej łowczyni nagród żyje dziś cała Ameryka i nie tylko.

Jak upolować faceta?

W Polsce dotychczas ukazało się sześć książek autorki: „Jak upolować faceta. Po pierwsze dla pieniędzy”, „Po drugie dla kasy”, „Po trzecie dla zasady”, „Zaliczyć czwórkę”, „Przybić piątkę” i „Po szóste, nie odpuszczaj”. Książki można traktować jako serię opowieści o jednej bohaterce, lub też czytać całkowicie niezależnie, ponieważ każda z nich opowiada inną historię. Jedno co na pewno łączy Stephanie Plum we wszystkich tomach, to jej łatwość wpadania w tarapaty i zabawne sytuacje, które sprawiają, że książki można zaliczyć do gatunku komedii kryminalnej.

Lubisz czytać? Najlepsza strona z ebookami w sieci czeka na Ciebie! Wszystkie najciekawsze nowości wydawnicze w jednym miejscu.