Wiedźmin: Dom ze Szkła

dom-ze-szkla

Miłośnicy komiksów mogą w końcu zapoznać się z ciekawą historią osadzoną w wiedźmińskim uniwersum, w której Biały Wilk trafia do tajemniczego domu ze szkła.

Autorem scenariusza komiksu “Wiedźmin: Dom ze Szkła” jest Paul Tobin. Na swoim koncie ma on m.in. zdobycie nagrody Eisnera. Sama historia przedstawia się następująco: Geralt podczas swojej podróży spotyka na skraju Czarnego Lasu mężczyznę. Ten zaś nie potrafi odejść od swojej martwej żony. W końcu jednak postanawia towarzyszyć wiedźminowi w wędrówce i razem ruszają w dalszą drogę, która doprowadza ich do tytułowego Domu ze Szkła.

Komiks w wielu miejscach nawiązuje do książek i gier o Wiedźminie, więc fani Białego Wilka na pewno będą zadowoleni. Co się natomiast tyczy czytelników nieznających wiedźmińskiego świata, to chociaż nie wyłapią oni wszystkich smaczków, to i tak będą mogli cieszyć się wciągającą historią ze świetnym bohaterem pierwszoplanowym.

Pełna recenzja komiksu “Wiedźmin: Dom ze Szkła” ukaże się na naszej stronie już wkrótce, a tymczasem zapraszamy Was do zapoznania się z innymi tekstami poświęconymi wiedźmińskiej tematyce, które ukazały się na PopKulturze. Aby je wyświetlić, wystarczy kliknąć w wiedźmin.